Dominikana

Tropical Sun Tours

To, co nas wyróżnia spośród wielu organizatorów turystycznych to właśnie specjalizacja, ale także pasja i indywidualne podejście do klienta. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne są udane wakacje i jaką przyjmujemy odpowiedzialność realizując marzenia naszych klientów. Pozytywne opinie i komentarze osób, zadowolonych z naszych usług, to dla nas największa nagroda i nowa energia do dalszych działań i rozwoju oraz chęci pokazania piękna tropików jeszcze większej ich liczbie.

Historia naszej firmy jest związana z Dominikaną. Był to pierwszy kierunek w naszej ofercie, który uruchomiliśmy wiele lat temu zachwycając się karaibskim klimatem.

Kuba

Cuba 4U

Jesteśmy grupą przewodników dla których praca jest byciem entuzjastycznym gospodarzem, który zawsze jest gotowy zaoferować gościnność klientom. Lubimy towarzystwo innych ludzi i nieustannie poszukujemy nowych, egzotycznych i fascynujących miejsc, które wzbogacają rozległy repertuar wspomnień i doświadczeń.

Staramy się być ambasadorem odwiedzanej przez państwa kultury, współczesnym minstrelem historycznego echa, które rezonuje poprzez obecną rzeczywistość: budynki, konstrukcje, tradycje, pieśni i wszelkie inne obecne przejawy, które są częścią dóbr materialnych i nienamacalnych cech tego pięknego narodu.

Z nami możesz przeżyć niezwykłą podróż po Kubie. Nasi lokalni eksperci znają ten kraj jak nikt inny, i sprawią że twoje doświadczenie będzie autentyczne i niezapomniane. Kolorowe ściany, ulice z rytmem i nuty namiętności. Kuba przepełnia osobowością i postawą we wszystkich zakątkach. Rzuć się, aby to przeżyć!

Zapraszamy !