Tajlandia

Asian Divers

Wszystko zaczęło się w 2006 roku, gdy otworzyliśmy na Phuket cieszące się świetną opinią centrum nurkowe Asian Divers. W czasie dni nurkowych jest sporo czasu na rozmowy: nasi klienci chcieli usłyszeć od nas historie o Tajlandii, o zwyczajach, religii i życiu codziennym. Zamiast opowiadać o tym siedząc w jednym miejscu, przygotowaliśmy opowieść o Phuket z obrazkami – najciekawsze historie i tematy, które pojawiały się w rozmowach ułożyliśmy w logiczną i interesującą całość. Tak powstała nasza pierwsza wycieczka: Kultura i obyczaje.

Filipiny

Siquijor - Ucieczka do Raju

Wszystko zaczęło się już sam nie wiem kiedy… Życie tak się pogmatwało, że trzeba było wybierać … Ruszyłem w nieznane … Szukałem kraju gdzie przelot będzie droższy ale potem życie już tanie i obowiązkowo angielski … tak wylądowałem jak Robinson na tej małutkiej wysepce, tylko moja jest zamieszkana na szczęście. Początki trudne, ale ciekawe … zresztą, wszystko możecie zobaczyć na Vlogach na YT. Zapraszam.

Sri Lanka

Sri Lanka - Aneta Zarańska

Przewodnik po Sri Lance

Japonia

Japonia - Po Japonii PL

Przewodnik Po Japonii. Japońsko-polskie małżeństwo mieszkające w Japonii. Życie codzienne w Japonii, gotowanie podróże.

Japonia - Japonia Travel

Jesteśmy dumni z naszej wieloletniej współpracy z biurami podroży z całego świata. Wkład oraz obopólne zaangażowanie przyczyniło się do zwiększenia grona zadowolonych klientów.

Japonia - Ryoko

Wycieczki do Japonii. Polski przewodnik po Japonii. Wyjątkowe wycieczki prywatne i niezapomniane wyprawy incentive.