Do poczytania...

Mallorca 4 You

Mallorca4you to najpopularniejszy polski blog o Majorce. Prowadzimy go od 4 lat, dlatego zdążyliśmy już uzbierać mnóstwo informacji na temat wyspy. Dzięki temu, blog z roku na rok dociera do coraz większej liczby osób. Opisujemy w nim nie tylko najpiękniejsze widoki, czy miejsca na Majorce, ale także najlepsze atrakcje, restauracje, etc.

Pod niebem Malagi
Stworzona przeze mnie nowoczesna platforma pozwoli uczyć ci się hiszpańskiego z dowolnego miejsca na świecie. Zacznij już dziś spełniać twoje hiszpańskie marzenia! Kochasz Hiszpanię? Wcale się nie dziwię. Na tej stronie znajdziesz to czego potrzebujesz. Powiem ci co zwiedzić, czego nie robić w Hiszpanii, jak dobrze i tanio zjeść, co zobaczyć, jak poderwać fajnego Hiszpana lub Hiszpankę….Oj tak! Tutaj znajdziesz wszystko!
Kto podróżuje ten żyje dwa razy

Bardzo praktyczny blog Evi o podróżach po Azji Południowo – Wschodniej, Europie i Karaibach oraz wszystko o pracy w turystyce.

Kochając Grecję

Współczesna Grecja, jej tradycje i życie codzienne oczami młodej Polki. Dwa miejsca, które skradły polskie serce – Ateny oraz cykladzka wyspa Paros. Mini przewodnik i poradnik dla rodaków. Poznajcie ze mną Grecję.

Snow is white

Hej, nazywam się Kasia Münnich i prowadzę bloga Snow is white. Początkowo miał być to blog tylko o nartach i Alpach. Jednak ilość Czytelników przerosła moje oczekiwania, a mnie coraz częściej można spotkać we Włoszech i to nie tylko w Alpach.

Postanowiłam zatem pisać w zimie o nartach, a w lecie o wakacyjnych kurortach we Włoszech!

Ice Story

Nazwa Icestory po raz pierwszy pojawiła się w połowie listopada 2015 roku. Powstał wtedy blog o Islandii, który do tej pory zgromadził na fanpejdżu ponad 35.000 osób. Dwa lata później napisaliśmy książkę Szepty kamieni. Historie z opuszczonej Islandii (wyd. Otwarte, 2017). Od września 2019 roku w księgarniach znajdziecie naszą drugą książkę Zostanie tylko wiatr. Fiordy zachodniej Islandii (wyd. Czarne). W przygotowaniu są dwie kolejne publikacje związane z szeroko rozumianą Północą. Od czasu do czasu nasze artykuły pojawiają się w ogólnopolskiej prasie.